Korki analne od hipa.pl — dlaczego warto się na nie zdecydować?

Stymulacja analna przestała być w sypialni tematem tabu. Korki analne są obecnie bardzo popularnym wyborem. Stosują je zarówno osoby początkujące, jak i lepiej zorientowane. W zależności od stopnia zaawansowania i indywidualnych potrzeb możesz wybrać model, w sklepie internetowym hipa.pl odpowiedni dla Ciebie.

Jak używać korków analnych

Plugi analne, czyli inaczej zatyczki lub korki analne to przedmioty o anatomicznym kształcie, wspierające stymulację podczas seksu. Przy stosowaniu korków analnych należy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu, dzięki temu aplikacja korka nie sprawi dyskomfortu, nie pojawią się otarcia, a stosunek przejdzie na wyższy poziom. 

Przed umieszczeniem korka w odbycie należy umyć go przeznaczonym do tego preparatem, następnie użyć  lubrykantu pokrywając nim zarówno gadżet, jak i miejsce aplikacji. Po tych czynnościach można już bezpiecznie włożyć plug analny w miejsce przeznaczenia. Specjalna końcówka zapobiega wniknięciu pluga analnego do odbytu. 

Szeroki wybór plugów analnych na hipa.pl

Korki analne polecane są osobom szukającym nowych doznań w łóżku. Podnoszą jakość seksu i rozbudzają wyobraźnię obu partnerów. Chwalą je kobiety, które urodziły jedno lub kilkoro dzieci. Na hipa.pl oferujemy ogromny wybór plugów analnych dostosowanych do preferencji klientów. Znajdziesz u nas produkty odpowiednie zarówno dla osób początkujących (o mniejszej średnicy) jak i bardziej zaawansowanych. Oferujemy również korki analne posiadające dodatkowe funkcje np. plugi analne wibrujące, idealne dla osób, które przenoszą stosunek na wyższy poziom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która obejmuje wibratory dla Pań, dilatory oraz masażery łechtaczki.

  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl