Masturbatory w obudowie od Hipa.pl

Dzisiejsze rozwiązania przenoszą masturbację w zupełnie inny wymiar! Teraz, nawet bawiąc się w pojedynkę, możesz czerpać takie same doznania, jak w przypadku seksu we dwoje, a kto wie, może nawet jeszcze lepsze. Proponujemy Ci wypróbowanie masturbatorów w obudowie, a także masturbatorów ssących.

Szeroki wybór masturbatorów w obudowie

Nasze masturbatory w obudowie wyposażone są w liczne tryby masażu, w tym ruch posuwisty, obrotowy i różne tryby prędkości wibracji. Możesz zacząć od delikatnych ruchów, by powoli przejść do bardziej zaawansowanych wrażeń. 

To nie wszystko. Możesz wybrać również masturbatory ogrzewające. Dostępne u nas masturbatory wyposażone są w otwory przypominające usta z funkcją ssącą, a także przypominające pochwę. I to nie tylko z wyglądu, lecz też w dotyku. Oferujemy modele wzorowane na pochwach słynnych gwiazd porn.

Kto może korzystać z masturbatorów ssących?

Są one dedykowane głównie do zabawy w pojedynkę, można ich jednak śmiało używać do zabaw z ukochaną osobą.  Masturbatory w obudowie wyposażone są w dyskretne opakowanie, które z zewnątrz nie przypomina tego, czym są. Możesz je zatem zabrać ze sobą w dowolne miejsce. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór zabawek erotycznych, takich jak m.in.: wibratory, korki analne czy kulki analne. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl